Registrace domény www.
DOMÉNY s.r.o.
hosting zdarma web zdarma webhosting sleva, doména zdarma

DOMÉNY

Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Registrace domény

TIP: Ke všem placeným tarifům nyní v akci nabízíme jako volitelný dárek domény zdarma!

Ať už začínáte podnikat, uvádíte na trh nový produkt, službu, či jen osobní stránku, vřele doporučujeme včasnou registraci domény! Zablokujete si tak doménové jméno, které Vás bude unikátně identifikovat na internetu. Internetové vyhledávače budou stránky na vlastní doméně řadit na vyšší pozice.
Cena domény je dnes již velmi příznivá, proto nenechávejte nic náhodě. Pokud je Vámi uvažovaná doména stále volná, na nic nečekejte! Stačí si ji zpočátku jen zablokovat (např. s tarifem ZDARMAHOSTING). Až budete potřebovat další služby, tarif si můžete kdykoliv povýšit.
Pokud si ale si někdo jiný zablokuje doménu s názvem Vaší firmy, služby nebo produktu, máte problém. Již mnohokrát jsme řešili situaci, kdy si cizí osoba zaregistrovala doménu třeba s názvem nově vznikající s.r.o. nebo a.s. Majitel nové společnosti pak musel buď přistoupit na odkoupení domény od spekulanta za přemrštěnou cenu, volbu jiné domény (vhodná nemusí být vždy volná), nebo zdlouhavý soudní spor s nejistým výsledkem. Mnozí si dokonce vzhledem k nízké ceně dnes blokují "své" názvy domén v různých koncovkách už jenom proto, aby domény neobsadila konkurence. Nepodceňute to a včas si doménu registrujte, je to jednoduché:

1. V záhlaví této stránky si vyberete doménu, kterou chcete registrovat. Je-li doména již obsazená, nabídneme vám vyhledání domény s jinou koncovkou (.CZ, .EU, .COM a další).

2. Vyberete si jeden z nabízených hostingových tarifů, liší se službami (e-mailové schránky, databáze, webstránky v ceně, technická podpora...). Tarif můžete kdykoliv povýšit, takže pokud zatím nevíte, objednete si klidně nižší.

3. Ihned po objednání Vám bude na obrazovku vytištěna zálohová faktura, kterou obdržíte i na zadaný e-mail. Dle stávajících pravidel centrálních registrů nejsou domény blokovány objednávkou, ale platbou. Mějte proto prosím na paměti, že do úhrady si Vaší doménu může zaregistrovat kdokoliv jiný!

4. Zálohovou fakturu prosím uhraďte v co nejkratším termínu, ovlivní to tak datum zprovoznění objednané domény. Doména je zaregistrována po připsání úhrady na náš účet, zpravidla během několika hodin pak proběhnou technické testy ze strany příslušného registru a doména je poté plně funkční (oznámíme Vám e-mailem). Upozorňujeme, že u některých přípon (zejm. .AS) může být tato doba delší.

5. Do 14-ti dnů Vám zašleme e-mailem daňový doklad-fakturu.


Přesun domény

TIP: Přechod od konkurence = až 3 roky provozu zdarma navíc včetně hostingu! Viz akce.

Máte doménu u konkurence? Přejděte k nám! Veškerou předplacenou dobu domény přesunem neztratíte, naopak přesunem ještě ušetříte! Přesun domény probíhá následovně:

1. Do vyhledávacího pole v záhlaví této stránky vyplňte doménu, kterou chcete přesunout na naše servery. Pokud zadaný název domény není v rejstříku zaregistrovaných domén, nabídneme Vám automaticky registraci nové domény.

2. Vyberete si jeden z nabízených webhostingových tarifů, liší se službami (e-mailové schránky, databáze, přesměrování apod.).Pokud chcete zachovat Vaše stávající e-maily, vyplňte je do příslušných kolonek.

3. Ihned po objednání Vám bude na obrazovku vytištěna zálohová faktura, kterou obdržíte i na zadaný e-mail. Jakmile ji uhradíte, spustí se přesun domény k nám.

4. Po přijetí platby Vám e-mailem Vám zašleme instrukce k dokončení přesunu domény. Obdržíte také konfigurační list s hesly ke všem službám. Postup se mírně liší u různých doménových koncovek. U CZ domény např. necháme zaslat na e-mail majitele autorizační kód, který nám přepošlete. Nikdo jiný než majitel domény nemá právo doménu přesunout, proto je třeba součinnosti držitele domény.

5. Přesunem domény dojde zároveň k jejímu prodloužení. O dosud zaplacenou dobu nepřijdete. Naopak, získáte od nás bonus. Více informací zde.

Kdykoliv po obdržení konfiguračního listu si již můžete upravovat nastavení služeb.Na naše servery si můžete uložit svou prezentaci, stejně jako si nastavit e-mailové schránky k doméně apod.