Registrace domény www.
DOMÉNY s.r.o.
hosting zdarma web zdarma webhosting sleva, doména zdarma

Přechod od konkurence = až 3 roky zdarma navíc!

Právě teď je vhodná doba na převedení vaší domény k nám! Nikdy nepřijdete o dobu zaplacenou u konkurence, tu Vám totiž my dáme navíc zdarma! Žádné dokládání faktur od konkurence, žádné podmínky, platí pro všechny objednané přesuny k nám, není třeba žádat ani nic aktivovat!

Jak to funguje? Doména, kterou jste si registrovali u jiného registrátora, má vždy určité datum expirace (tj. datum, kdy končí její platnost). Vy si objednáte přesun domény k nám (jedno jaký tarif, ZDARMAHOSTING či placený) a zaplatíte roční provoz. My Vám k datu expirace u konkurence přičteme jeden rok. Takto můžete navíc získat až 3 roky zdarma! Máte-li u konkurence zaplacený i hosting, o částku nepřijdete-my Vám dáme stejnou dobu navíc zdarma. Pokud hosting zaplacený nemáte, vyděláte dokonce ještě více!

Příklad 1: Doména u konkurence je platná do 28.04.2025
Objednáte si dnes přesun s libovolným tarifem. V rámci ročního poplatku od nás získáte provoz (hosting i doména) až do 28.04.2026 (tj. rok+9 měsíců). Získáte od nás tedy přibližně 9 měsíců provozu navíc zdarma!

Příklad 2: Doména u konkurence je platná do 25.01.2027
Objednáte si dnes přesun s libovolným tarifem. V rámci ročního poplatku u nás získáte provoz (hosting i doména) až do 25.01.2028 (tj.3,5 roku). Získáte od nás tedy přibližně 2,5 roku navíc zdarma!

Příklad 3: Doména u konkurence je platná do 27.10.2029
Objednáte si dnes přesun s libovolným tarifem. V rámci ročního poplatku u nás získáte prodloužení platnosti domény až do 27.10.2030 a provoz hostingu až do 27.10.2028 (tj.4,25 roku). Získáte od nás maximum, tj. 3 roky zdarma! Jelikož ale sjednodujeme fakturaci hostingu s doménami, dáme Vám v tomto případě ještě extra bonus - dalšího přibližně čtvrt roku zdarma! To abyste pak měli obojí sjednocené na jedné faktuře (platnost hostingu končící ve stejný den jako platnost domény).

Podmínky akce: Platí pro všechny objednané přesuny a všechny kocovky domén. Platnost akce: Do odvolání.

TIP: Co si takhle pořídit k přesouvané doméně rovnou web zdarma?

Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)